غلامحسین شافعی

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با همکاری اتاق مشترک ایران و آذربایجان یک هیات تجاری-صنعتی به سرپرستی غلامحسین شافعی به باکو اعزام می‌کند.

به گزارش سفیرتجارت، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با همکاری اتاق مشترک ایران و آذربایجان یک هیات تجاری-صنعتی به سرپرستی غلامحسین شافعی به باکو اعزام می‌کند.

معاونت بین‌الملل اتاق ایران از فعالان اقتصادی در حوزه‌های مواد غذایی، محصولات کشاورزی، خشکبار، محصولات دامی، محصولات گلخانه ای، سموم دفع آفات نباتی، لوازم و قطعات یدکی خودرو، لوازم الکترونیک، مواد پتروشیمی و شیمیایی، نساجی و صنایع وابسته و گردشگری سلامت که دارای سـابقـه تجاری با جمهوری آذربـایجـان هستند برای حضور در این هیات دعوت کرده است.

متقاضیان با ارسال مشخصات خود، مشخصات شرکت و کپی گذرنامه به آدرس ایمیل s.farkhondehnezhad@iccima.ir می‌توانند برای حضور در هیات اعلام آمادگی کنند.

این سفر قرار است طی هفته دوم بهمن‌ماه 1397 انجام شود. اطلاعات تکمیلی از قبیل هزینه و تاریخ دقیق سفر متعاقباً اعلام خواهد شد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 85732372  با سماء فرخنده نژاد، کارشناس میز آذربایجان در معاونت امور بین الملل اتاق ایران تماس بگیرند.

منبع: اتاق بازرگانی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

آخرین اخبار