مدیرعامل  زنجان

مدیرعامل شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: میزان صادرات واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی استان زنجان در سال گذشته افزون بر ۲۰۳ میلیون دلار بوده است.

به گزارش سفیرتجارت به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان، ایرج احمدی با بیان اینکه ۴۴ واحد در شهرک‌های صنعتی استان زنجان در سال گذشته تولیدات خود را صادر کرده اند، اظهار کرد: بیشترین میزان صادرات متعلق به شمش روی در شهر تخصصی روی با ارزش ۱۰۳ میلیون دلار بوده است.

وی تصرح کرد: بیشترین صادرات انجام شده از استان زنجان به مقصد کشور ترکیه بوده است.

احمدی اظهار داشت: بعد از محصول شمش روی، کاغذ تولیدی توسط شرکت راشا کاسپین زنجان و محصولات بهداشتی شرکت پارس حیات رتبه های بعدی را در زمینه صادرات به خود اختصاص داده اند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان با اشاره به اهمیت حمایت از واحدهای صادرات محور تصریح کرد: بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب، باید تولید را به سمتی سوق داد که کشور شاهد جهش صادراتی باشد تا به دنبال آن ثروت و ارزش افزوده تولید شود.

وی با بیان اینکه صادرات محصول باعث ایجاد فضای رقابت نا محدود می شود گفت: بر همین اساس اگر تولیدات صادرات محور شوند، کیفیت آنها افزایش یافته و در نتیجه در داخل کشور نیز با اقبال مواجه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان در پایان تصریح کرد: توسعه صادرات یکی از الزامات و محوری‌ترین مولفه‌ها در رشد و شکوفایی اقتصادی به شمار می‌رود، بنابراین تولیدکنندگان باید این نگرش را به عنوان یکی از استراتژی‌های اصلی خویش، در حوزه تولید به کار گیرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

آخرین اخبار