کد خبر: 4937
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
کشاورزی

شهرداری زاهدان مربوط به استان سیستان و بلوچستان ساماندهی صنوف مزاحم و آلاینده در شهرک های صنعتی ساماندهی صنوف مزاحم و آلاینده در شهرک های صنعتی اولین جلسه کارگروه اجرایی بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداریها، در راستای هماهنگی های اولیه با شرکت شهرکهای صنعتی زاهدان در محل سازمان ساماندهی مشاغل شهری برگزار گردید.

به گزارش سفیرتجارت: رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی گفت: براساس تفاهم صورت گرفته فی مابین شهرداری زاهدان و شرکت شهرک های کارگاهی در خصوص ساماندهی صنوف مزاحم و آلاینده شهری و استقرار آنها در شهرک کارگاهی، مقرر شد در بازه زمانی قید شده در  تفاهم نامه مذکور بیش از ۲۰۰ واحد از صنوف مزاحم و آلاینده شهری در شهرک های فوق ساماندهی گردند.  

انور رحمت زهی نوین افزود: با توجه به توزیع و پراکندگی شهرکهای کارگاهی و صنعتی مقرر شده است توزیع اینگونه شهرکها برای دسترسی راحت تر شهروندان در چند مکان در حاشیه شهر در نظر گرفته شود.  

در این جلسه معاون اجرایی شرکت شهرکهای صنعتی قول احداث، آماده سازی و زیرسازی بیش از۲۰۰ کارگاه را در این شهرک ها اعلام و افزود: ما آمادگی لازم به جهت حمایت از انتقال صنوف ضایعاتی و احداث کارخانه های پرس و تولید پت های صنعتی را نیز داریم.  

در این نشست مقرر شد با توجه به ظرفیت موجود در شهرک های صنعتی، در مرحله ی اول قالیشویی ها و کارواش های سطح شهر در شهرک های صنعتی مستقر و  ساماندهی گردند.    

منبع: شهرداری زاهدان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

آخرین اخبار