بروجن

نشست مجمع عمومی سالانه‌ی‌ شرکت خدماتی شهرک صنعتی بروجن (سهامی خاص) در شهرک صنعتی بروجن برگزار شد.

 به گزارش "سفیرتجارت" به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری؛ گزارش فعالیت هیات مدیره‌ و ارایه‌ی صور مالی و ترازنامه‌ی شرکت خدماتی شهرک صنعتی بروجن در سال گذشته به مجمع و همچنین  انتخاب اعضای هیأت مدیره‌ی جدید این شرکت خدماتی از جمله رئوس مطروحه در این نشست بود که پس از تبادل نظر اعضا، تصمیمات لازم اتخاذ شد.

پس از ثبت‌نام کاندیداها و برگزاری انتخابات با نظارت کارشناسان شرکت شهرک‌های صنعتی استان؛ آقایان محسن نیلی‌پور، علی‌اکبر اخوان، محمد طاهری، سعید فیاضی و مجید کیهانی به عنوان اعضای جدید هیأت مدیره‌ی شرکت خدماتی شهرک صنعتی بروجن و آقایان محمدکریم خان‌زاده و مهدی فرزانه‌پور به مدّت دو سال به عنوان اعضای علی‌البدل هیأت مدیره‌ی این شرکت معرفی شدند.

در این انتخابات همچنین آقایان مسلم کریمیان و صادق محبوبی به ترتیب به عنوان بازرس اصلی و بازرس علی‌البدل شرکت خدماتی شهرک صنعتی بروجن انتخاب شدند.

لازم به توضیح است که طبق فصل سوم اساس‌نامه؛ شرکت خدماتی در هر شهرک صنعتی شامل سه رکن مجمع عمومی، هیأت مدیره و بازرس قانونی است که مجمع عمومی، ترکیبی از مالکین، بهره‌برداران و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان را شامل می‌شود.

شهرک صنعتی بروجن با مساحت ۴۸۴ هکتار در ۶۰  کیلومتری مرکز استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

آخرین اخبار