استارت آپ

معاونت کسب و کار اتاق بازرگانی تهران یک رویداد در حوزه کسب‌وکارهای نوین با عنوان «آشنایی با سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها» برگزار می‌کند.

به گزارش "سفیرتجارت"، هومن حاجی‌پور با تاکید بر توسعه فعالیت‌های دفتر کسب و کارهای نوین اتاق در نیمه دوم سال جاری در راستای تحقق اقتصاد نوآور، افزود: معاونت کسب و کار اتاق تهران به پشتوانه نگرش ویژه هیات رئیسه اتاق نسبت به افزایش نرخ نفوذ نوآوری و فناوری در کسب و کار، در همکاری گسترده با کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال، تکمیل زنجیره خدمات اتاق در حوزه کسب‌وکارهای نوین را در دستورکار خود دارد. در همین راستا به‌واسطه توسعه تعاملات با نهادهای متولی توسعه نوآوری و فناوری، فعالیت‌های اتاق تهران در این حوزه گسترش پیدا خواهد کرد.

او ادامه داد: طی سه سال گذشته، به‌واسطه برگزاری و حمایت از بالغ بر ۵۰ رویداد استارت‌آپی، نشر بیش از ۴۰ محتوا در قالب‌های مختلف، ارزیابی قریب ۵۰۰ فعال اقتصادی از حیث توانمندی نوآوری و ارائه حدود ۴۵۰ جلسه مشاوره حضوری، توانسته‌ایم گامی هرچند کوچک در راستای تغییر نگرش فعالان اقتصادی متقدم از موضوعات مرسوم کسب‌وکار به توسعه نوآوری و فناوری برداریم.

حاجی‌پور اعلام کرد که نشست آشنایی با سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها با حضور علاقمندان سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای نوین و توسعه‌دهندگان نوآوری و فناوری، روز دوشنبه ۱۳ آبان ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۸ در ساختمان اصلی اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود. در این رویداد سخنرانان مدعو به تشریح «روش‌های سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها» و «سرمایه‌گذاری و تعامل با استارت‌آپ‌ها» خواهند پرداخت و خبرگان این حوزه در پنل تخصصی «مفاهیم اساسی سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها» و «چالش‌های سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها» را برررسی خواهند کرد.

به گفته وی، این رویداد فرصت مناسبی برای علاقمندان به سرمایه‌گذاری و مجموعه‌های متقاضی سرمایه جهت افزایش آگاهی و آغاز گفت‌وگوهای سازنده صاحبان سرمایه و استارت‌آپ‌هاست. اعضای اتاق تهران، فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کارهای نوین که تمایل به حضور و مشارکت در این رویداد را دارند، می‌توانند از طریق لینک زیر ثبت‌نام کنند.

منبع: اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي تهران

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

آخرین اخبار