محمدیان

خوزستان مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان ۵۲۲ واحد صنعتی راکد شناسایی شده است که در سال گذشته ۲۳ واحد تولیدی و از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۹ واحد را توانستیم به چرخه تولید بازگردانیم.

به گزارش "سفیرتجارت"، اخلاق محمدیان امروز، ۱۳ آبان ماه در گردهمایی مدیران عامل شرکت‌های خدماتی شهرک‌های صنعتی خوزستان که در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک‌های صنعتی اهواز برگزار شد، با اشاره به اینکه امسال ۱۲۸ پروژه عمرانی با اعتبار یک هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در حال انجام است، اظهارکرد: در چند سال گذشته در زمینه جذب سرمایه گذار و واگذاری زمین رشد خوبی در استان داشته ایم.

وی افزود: سه هزار و ۱۴۵ فقره قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان منعقد شده است که از این تعداد یک هزار و ۵۹۸ قرارداد به بهره برداری رسیده و یک هزار و ۶۶ واحد تولیدی هم اکنون با اشتغال بیش از ۱۵ هزار نفر فعال هستند.

به گزارش ایسنا، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان افزود: در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان ۵۲۲ واحد صنعتی راکد شناسایی شده است که در سال گذشته ۲۳ واحد تولیدی و از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۹ واحد را توانستیم به چرخه تولید بازگردانیم.

محمدیان بیان کرد: با اجرای پروژه های متعدد عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تمام تلاش خود را خواهیم کرد، زیرساخت شهرک‌های صنعتی را به نحو مطلوب برای جذب سرمایه گذار و ارائه خدمات بهتر به واحدهای صنعتی آماده کنیم.

وی بر دقت و نظارت در نگهداری از زیرساخت ها در شهرک‌های صنعتی توسط شرکت‌های خدماتی تاکید کرد و گفت: به منظور جلوگیری از آسیب های احتمالی در زمان وقوع بحران، تمام تاسیسات و امکانات درون شهرک‌های صنعتی بیمه شده اند.

محمدیان با اشاره به اینکه در ابتدای سال ۴۵ روز سیلابی در استان داشته ایم و با همکاری همه واحدهای صنعتی توانستیم بحران را پشت سر بگذاریم، خواستار آمادگی شرکت‌های خدماتی برای مقابله با بحران های احتمالی و ورود سیلاب به شهرک‌های صنعتی شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان ادامه داد: شرکت‌های خدماتی شهرک‌های صنعتی خوزستان هشدارهای ستاد بحران را جدی بگیرند و به واحدهای تولیدی زیر مجموعه خود منعکس کنند.

وی ضمن قدردانی از همکاری و همدلی مدیران عامل و اعضای شرکت خدماتی شهرک‌های صنعتی خوزستان در ارائه خدمات به صاحبان صنایع، اظهار کرد: کمیته پیشگیری از بحران در شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان تشکیل شده است و در حال رفع موارد خطرآفرین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =

آخرین اخبار