الومینوم

فردا یکشنبه ۲۶ آبان ماه، چهار هزار تن محصول آلومینیومی از سوی شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) در بورس کالا عرضه می‌شود.

به گزارش "سفیرتجارت"، فردا یکشنبه ۲۶ آبان ماه، یک هزار تن بیلت ۷ با آلیاژ ۶۰۶۳ شرکت‌ آلومینیوم ایران (ایرالکو)، در بورس کالا عرضه می‌شود. این محصول در بورس کالای ایران به قیمت ۲۲۳ هزار و ۵۲۹ ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه خواهد شد که نسبت به آخرین معاملات این شرکت (چهارشنبه ۲۲ آبان ماه) که این محصول آلومینیومی به قیمت ۲۲۶ هزار و ۴۳۸ ریال به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد، ۱.۳ درصد معادل دو هزار و ۹۰۹ ریال به ازای هر کیلوگرم افت قیمت داشت.

شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) در روز چهارشنبه ۲۶ آبان ماه، یک هزار تن بیلت ۷ با آلیاژ ۶۰۶۳ عرضه می‌کند که نسبت به آخرین معاملات این شرکت (چهارشنبه ۲۲ آبان ماه) میزان عرضه پنج برابر شده است.

شمش هزار پوندی آلومینیومی

سه هزار تن شمش هزار پوندی با خلوص ۹۹.۸ درصد شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو)، فردا یکشنبه ۲۶ آبان ماه، در بورس کالای ایران به قیمت پایه ۲۲۳ هزار و ۵۲۹ ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه می‌شود که نسبت به آخرین معاملات این شرکت (چهارشنبه ۲۲ آبان ماه) که این محصول آلومینیومی به قیمت ۲۱۲ هزار و ۲۲۴ ریال به ازای هر کیلوگرم خرید و فروش شد، ۱.۳ درصد معادل دو هزار و ۷۱۹ ریال به ازای هر کیلوگرم افت قیمت داشت.

شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) در روز یکشنبه ۲۶ آبان ماه، سه هزار تن شمش خالص عرضه می‌کند که نسبت به آخرین معاملات این شرکت (چهارشنبه ۲۲ آبان ماه) هیچگونه افزایش یا کاهشی مشاهده نمی‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

آخرین اخبار