جلسه

محمدرضا کرباسی، معاون امور بین‌الملل اتاق ایران که به منظور شرکت در بیست و نهمین اجلاس هیأت رئیسه اتاق بازرگانی اسلامی و بیست و هفتمین اجلاس کمیته‌های تخصصی اتاق‌های بازرگانی اکو به پاکستان سفر کرده بود، روز گذشته با سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کراچی دیدار کرد.

به گزارش "سفیرتجارت"، نشست دوجانبه معاون امور بین الملل اتاق ایران و یوسفی پور سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کراچی برگزار شد.

در این نشست دو طرف ضمن برشمردن پتانسیل‌های همکاری دوجانبه در زمینه های مرتبط به تجارت و سرمایه  گذاری بر لزوم از میان برداشتن موانع در جهت توسعه تجارت و بازرگانی و سرمایه گذاری دوجانبه تاکید کردند.

محمدرضا کرباسی  معاون امور بین الملل اتاق ایران در این نشست با تاکید بر وجود مشکلاتی از جمله روادید، نبود کانال‌های مالی و بانکی و همچنین پروازهای مستقیم بین دو کشور بر لزوم حل این مشکلات برای توسعه و تجارت بین دو کشور تاکید و پیشنهاد کرد برای تسهیل در تجارت فی‌مابین از پول‌های ملی دو کشور و کانال‌های مالی و بانکداری متقابل در ایران و پاکستان استفاده شود.

اعزام هیات‌های تجاری از دیگر محورهای مورد بحث دو طرف بود که مقرر شد در آینده‌ای نزدیک یک هیات تجاری از ایران به پاکستان اعزام شود.

منبع: اتاق بازرگانی صنایع ، معادن و کشاورزی ایران

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

آخرین اخبار