کد خبر: 7322
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹
عزیز اکبریان

اکبریان، رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس بهمراه مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز از چند واحد صنعتی مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد بازدید کردند.

به گزارش "سفیرتجارت"، نماینده مردم شهرستانهای کرج، اشتهارد، فردیس و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی حمایت قاطع خود را از رونق تولید ملی و ایجاد اشتغال پایدار جهت راه اندازی واحدهای راکد و نیمه فعال انجام می دهد.

عزیز اکبریان اظهار داشت: حمایت از طرح رونق اقتصادی، رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال پایدار و کمک به راه اندازی واحدهای راکد و نیمه فعال از اولویت های اساسی و مورد تاکید نمایندگان مجلس شورای اسلامی می باشد که این مهم باید با جدیت بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی، رونق  تولید پیگیری شود.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به نگرش مثبت نمایندگان به صنعت و تولید در کشور افزود : در کنار تلاش دولت و مجلس برای حل مشکلات بخش تولید، رفع بیکاری و ایجاد اشتغال که دغدغه اصلی دولت، مجلس و مسئولین کشوری است، سرمایه گذاران واحدهای تولیدی باید به سمت تولید با کیفیت و رقابت پذیر رفته و زمینه صادرات محور شدن را در دستور کار داشته باشند.

در ادامه این دیدار  محمد امین فرشی، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز گزارشی کاملی از وضیعت زیرساخته و واحدهای فعال در سطح شهرکها و نواحی صنعتی استان ارائه کرد.

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز گزارش از جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی درشهرکها و نواحی صنعتی استان در  ۷ ماه  اول سال ۹۸ و وضعیت زیرساختها و واحدهای فعال و راکد مستقر در شهرکهای صنعتی استان به نماینده مردم در مجلس مطرح و از ایشان برای بازدید میدانی از شهرکهای صنعتی دعوت بعمل آورد

در ضمن از چند واحد صنعتی بازدید بعمل آوردند.

منبع:روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

آخرین اخبار