نشست

عضو هیات رئیسه اتاق تهران و مشاور رئیس اتاق بازرگانی و صنعت ارمنستان در دیداری در اتاق بازرگانی تهران دو تفاهم‌نامه همکاری در حوزه ورود به بازار اتحادیه اوراسیا و توسعه فعالیت‌های زنان بازرگان و کارآفرین امضا کردند.

 با حضور عضو هیات رییسه اتاق تهران، تفاهم‌نامه همکاری میان اتاق مشترک بازرگانی ایران و گرجستان و اتاق بازرگانی و صنعت ارمنستان به امضا رسید.

به گزارش"سفیرتجارت"، در نشستی که در محل اتاق تهران و با حضور سیده فاطمه مقیمی، عضو هیات رییسه اتاق تهران و لی‌لیا گرورکیان، مشاور رییس اتاق بازرگانی و صنعت ارمنستان برگزار شد، دو طرف به منظور توسعه همکاری‌های مشترک برای حضور محصولات و تولیدات دو کشور در بازار منطقه اوراسیا، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

همچنین در این نشست، یک تفاهم‌نامه همکاری میان کانون زنان بازرگان ایران و بنیاد حمایت از زنان بازرگان ارمنستان به امضا رسید. بر اساس این تفاهم‌نامه که به امضای سیده فاطمه مقیمی، رییس کانون زنان بازرگان ایران و لی‌لیا گرورکیان، رییس بنیاد حمایت از زنان بازرگان ارمنستان رسید، این دو نهاد از بخش‌ خصوصی دو کشور توافق کردند که در راستای گسترش مناسبات اقتصادی میان زنان بازرگان ایران و ارمنستان و ارتقای توانمندی‌های کارآفرینان این حوزه، تلاش کنند.

همچنین توسعه همکاری‌ها در زمینه صنعت گردشگری میان ایران و ارمنستان از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه همکاری بود.

منبع: اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي تهران

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

آخرین اخبار