کد خبر: 8678
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
دلار

قیمت دلار و قیمت یورو برای تاریخ ۲۴ دی ۱۳۹۸ اعلام شد.

به گزارش سفیرتجارت، قیمت دلار در صرافی‌های بانکی نسبه به دیروز 20 تومان کاهش داشت. بر این اساس قیمت دلار برای خرید 12900تومان است و قیمت دلار برای فروش 13000تومان تعیین شده است.

قیمت روز یورو

قیمت یورو نیز نسبت به روز گذشته 20 تومان ارزان شد. بر این اساس قیمت یورو در صرافی‌های مجاز بانکی امروز برای خرید 14500تومان و قیمت یورو برای فروش 14600تومان اعلام شد.

قیمت دلار در بازار ارز این روزها با کمی افزایش همراه شده است و قیمت دلار و قیمت یورو در محدوده 300 تا 500تومان نوسان داشته  و در بسیاری از روزها نیز قیمت دلار و نرخ انواع ارز بدون تغییر مانده است.

لازم به ذکر است که نرخ های اعلام شده در این گزارش برای قیمت دلار و قیمت یورو مربوط به قیمت‌گذاری صرافی‌های بانکی مجاز است و قیمت دلار و قیمت یورو در بازار آزاد ممکن است با قیمت های درج شده متفاوت باشد. ضمن آنکه نرخ اعلام شده برای قیمت دلار و قیمت یورو نرخ قیمت های خرید بانک برای میزان ارز کمتر از 5 هزار دلار است.

قیمت ارز مسافرتی

شعب منتخب فروش ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را بعد از ساعت11 آغاز می‌کنند. مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته‌شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر 500یورو و برای سایر کشورها تا 1000یورو خریداری کنند.

گفتنی است؛ بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را 4200 تومان اعلام کرده است.

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

آخرین اخبار