مسعود مهدی زاده مقدم

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، از افتتاح و کلنگ زنی ۲۴ پروژه عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در ایام الله دهه مبارک فجر، خبر داد.

به گزارش  سفیرتجارت به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم"در نشست کارگروه ستاد دهه مبارک فجر شهرک‌های صنعتی استان، اظهار کرد: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، این پروژه ها با هزینه ۲۲۸ میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی، افتتاح و کلنگ زنی می شوند.
وی افزود: دهه مبارک فجر فرصت بسیار ارزشمندی برای نشان دادن دستاوردهای نظام مقدس انقلاب اسلامی و آگاهی بخشیدن به مردم در تمام حوزه ها و بخش ها بوده و همه باید نهایت تلاش خود را انجام دهیم تا به بهترین نحو ممکن برای نسل های مختلف به خصوص جوانان تبیین شود.
مهدی زاده مقدم با اشاره به افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها در شهرک‌های صنعتی،  ادامه داد: بر این اساس تعداد ۱۷ پروژه عمرانی در بخش زیرساخت های آب،  برق و راه، افتتاح و ۷ پروژه در این ایام کلنگ زنی خواهند شد.
وی بیان کرد: تکمیل و توسعه متوازن زیرساخت های عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی و تسهیل و تمهید حمایتی از صنایع کوچک از وظایف اصلی و اولویت های مهم ما بوده تا با فراهم کردن آنها، امنیت حضور سرمایه گذاران برای احداث و راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی و سرمایه گذاران صنعتی در راستای تولید ملی و اشتغال مولد مهیا کنیم.
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: دهه مبارک فجر امسال با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که مقام معظم رهبری تبیین کردند و شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی عظمت و شکوه دیگر دارد و صنعتگران در کنار آحاد مردم، دوباره حماسه ای با صلابت در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن ماه خلق خواهند کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

آخرین اخبار