در هفتمین کنفرانس حرفه‌ای ‌گرایی در روابط عمومی محقق شد:

تقدیر از مدیر روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

در هفتمین کنفرانس حرفه‌ای ‌گرایی در روابط عمومی، از مدیر روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران تقدیر شد.

به گزارش "سفیرتجارت"، صبح امروز در هفتمین کنفرانس حرفه‌ای ‌گرایی در روابط عمومی که با حضور استادان، کارشناسان و فعالان حوزه ارتباطات و روابط عمومی در هتل المپیک تهران برگزار شد، از امید ساعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اهداء لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.
در این لوح تقدیر که به امضای پروفسور یحیی کمالی‌پور رئیس شورای مشورتی و سید غلامرضا کاظمی دینان رئیس شورای سیاستگذاری هفتمین کنفرانس حرفه‌ای ‌گرایی در روابط عمومی رسیده، آمده است: در دنیای امروز که بیشتر فعالیت‌های اقتصادی در جوامع بر پایه فضای مجازی و اینترنت برنامه‌ریزی و پایه‌گذاری می‌شود، ایجاد و اجرای صحیح یک برنامه بازاریابی دیجیتال مؤثر درخصوص عرضه کالا یا خدمات برای هر سازمانی به امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر تبدیل شده است.
در ادامه این لوح تقدیر تصریح شده است: این لوح به پاس تلاش‌های ارزنده جنابعالی در توسعه دانش و ارتقاء جایگاه روابط عمومی در هفتمین کنفرانس حرفه‌ای گرایی در روابط عمومی به شما تقدیم می‌شود. امید است در پرتو الطاف بی‌کران خداوند منان همواره موفق و مؤید باشید.

در هفتمین کنفرانس حرفه‌ای گرایی در روابط عمومی، موضوع "بازاریابی دیجیتال" به‌عنوان محور اصلی و موضوعاتی چون "اشتباهات رایج روابط عمومی‌ها در بازاریابی دیجیتال"، "برند سازی فردی  در بازاریابی دیجیتال" ، "الزامات بازاریابی دیجیتال موفق"، "تجربه‌های موفق روابط عمومی‌ها در بازاریابی دیجیتال" و "شخصیت برند  در بازاریابی دیجیتال " به‌عنوان سایر محورهای این کنفرانس مورد توجه قرار گرفت.

همچنین در این کنفرانس، پنل تخصصی با موضوع "استراتژی ایجاد و هدایت موج خبری" با حضور چهار تن از فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی به‌صورت مورد کاوی برگزار شد.

برچسب‌ها